Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -75 lbs
(Day 1)
3-18
Gotowy
Troy P Grospitz
The Academy BJJ - CHICAGO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Henry Magyar BJJ Lab
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
9-23
Gotowy
Sandro Aguero
Gracie Barra Libertyville
Austin McGarry The Academy BJJ - CHICAGO Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
10-20
Gotowy
Eric Bellino
Gideon Brazilian Jiu Jitsu (Bloomington)
Zander Spatafore P3 Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-18
Gotowy
Charli Norris
Functions Of Brazilian Jiu-Jitsu
Michael Diprizio RMMA Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
7-19
Gotowy
Mason Glanville
Double Five Chicago
Wygrana na punkty - 03:00
Alexandros Tserkezis Veneration BJJ
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-14
Gotowy
Rocco Sbertoli
Living Art Brazilian Jiu Jitsu
Sam Del Rio Gracie Barra - Bloomington Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
9-24
Gotowy
Knox Senorski
Double Five Chicago
Eli Aldana III Atos Jiu-Jitsu Las Vegas Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
10-23
Gotowy
Michael Benge
Rodriguez Brazilian Jiu Jitsu
Logan Thibodeau Tenfold BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Female) / -115 lbs
(Day 1)
2-19
Gotowy
Aracely Stevens
Carlson Gracie Team - Merrillville
Amelia Mitchell Torres Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-19
Gotowy
Owen Rathjen
Torres Martial Arts Academy
Colton Brennan Carlson Gracie Team Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -85 lbs
(Day 1)
3-15
Gotowy
Peter Popovich III
Carlson Gracie Chicago
Mia Ouimet BMA Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -105 lbs
(Day 1)
1-19
Gotowy
Joseph Villazana
Ferro Academy
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Kane Foley Aries Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-19
Gotowy
Jake Inboriboon
Living Art Brazilian Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Veronica Louzon Academy of Self Defense
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
10-21
Gotowy
Eric Bellino
Gideon Brazilian Jiu Jitsu (Bloomington)
Logan Thibodeau Tenfold BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Female) / -115 lbs
(Day 1)
2-20
Gotowy
Nhi Nguyen
Kingdom Warriors Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Anisa Correa-Navarro P3 Martial Arts
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-19
Gotowy
Savanah Campos
Five Points Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Leo Hobday P3 Martial Arts
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
7-20
Gotowy
Jed Wilson
Kingdom Warriors Jiu Jitsu Academy
Anastasia Katherine Randorff Serafin BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
No Gi Kids / Beginner (White) / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-22
Gotowy
Isaac Champ
Double Five Chicago
Alexander Ta RMMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
9-25
Gotowy
Austin McGarry
The Academy BJJ - CHICAGO
Wygrana na punkty - 03:00
Ronin Aranda P3 Martial Arts
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
Gotowy
JULIAN TORRES
Uflacker Academy
Nestor Ledon 10th Planet - Chicago Wygrana walkowerem
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
1-20
Gotowy
Ayaan Kaplanovic
Redzovic Jiu Jitsu
Gibson Davis Pedigo Submission Fighting Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Gi Kids / Yellow/Orange / 12 - 13 years (Male) / -95 lbs
(Day 1)
10-22
Gotowy
Zander Spatafore
P3 Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Michael Benge Rodriguez Brazilian Jiu Jitsu
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-20
Gotowy
Uyen Nguyen
Kingdom Warriors Jiu Jitsu Academy
R.J. Louzon Academy of Self Defense Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
No Gi Kids / Beginner (White) / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-23
Gotowy
Nova Mante
RAW MMA
Maksim Lord Five Points Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years (Male) / -75 lbs
(Day 1)
3-19
Gotowy
Troy P Grospitz
The Academy BJJ - CHICAGO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Henry Magyar BJJ Lab
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-21
Gotowy
Cynisca Ellis
10th Planet Naperville
Asher Kang Train Hard, Be Kind- Vianna Brothers Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
7-21
Gotowy
Alexandros Tserkezis
Veneration BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Isaiah Mitchell Academy of Self Defense
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-20
Gotowy
Patton Gesner
Pride Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
AJ Phillips All Star Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
9-26
Gotowy
Eli Aldana III
Atos Jiu-Jitsu Las Vegas
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Ford Green Unity Jiu Jitsu Grand Rapids
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
1-23
Gotowy
Dominic Flores
Arctic Training Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Adler Richards Carlson Gracie Team
Absolute Gi / Male / Purple / Masters & Seniors
(Day 1)
2-22
Gotowy
Aaron Wilhammer
Atos Jiu-Jitsu - Ronaldo Candido Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Harrison Chan Train Hard, Be Kind- Vianna Brothers
No Gi Kids / Beginner (White) / 4 - 5 years / -45 lbs
(Day 1)
6-24
Gotowy
Boris McClain
Double Five Chicago
Kevin Hutson Five Points Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00