Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
2-41
Završeno
Isaiah Estrada
Musquiz Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Alejandro Mascorro Brazilian Top Team- San Antonio
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
9-34
Završeno
Matthew Olguin
Ohana Academy (San Antonio)
Pobeda po poenima - 03:00
Adam Bassett Brazilian Top Team- San Antonio
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
8-18
Završeno
Gwen Kokesh
Brazilian Top Team- San Antonio
Pobeda po poenima
Andre Robles Ohana Academy (San Antonio)
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-37
Završeno
Jacob Gutierrez
SBG TEXAS
Zaylah Castillo Gracie Barra Heights Pobeda po poenima - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-34
Završeno
Malia Martinez
Half Shell BJJ
Raylan Bassett Brazilian Top Team- San Antonio Pobedio Završnicom - 02:40
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
8-29
Završeno
Leah Bourne
Ohana Academy (San Antonio)
Wyatt Jayasuriya Intergracao Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:13
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-33
Završeno
Amadeus Garcia
Ohana Academy (San Antonio)
Adam Herring Half Shell BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
3-28
Završeno
Timothy Cardinal
NBTC BJJ
Randell Valeros Ohana Academy (San Antonio) Pobeda po poenima - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
Završeno
Carson Crisp
SBG TEXAS
Roman Cortes Ultimate Submission Academy Pobeda bez borbe
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-36
Završeno
Blakely Scherer
Carlos Machado Jiu Jitsu Mid Cities
Broderick Mann Ohana Academy (San Antonio) Pobedio Završnicom - 00:41
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
9-35
Završeno
Talon Hazelton
BRAZILIAN TOP TEAM (USA)
Romeo Fernandez RODRIGO PINHEIRO BRAZILIAN JIU JITSU Pobeda po poenima - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-38
Završeno
Lincoln Heinz
SBG TEXAS
Amaris Rodriguez Trinity Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:13
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
8-30
Završeno
Caleb Lakies
SBG TEXAS
Ayden Villarreal Tutela Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 01:59
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-36
Završeno
Marcus Ognoskie
Atos Austin
Pobeda po poenima - 03:00
Cash Triesch Fighting Chance Academy
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
2-42
Završeno
Eric Fraire
Ultimate Submission Academy
Desi Perez True JiuJitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-35
Završeno
Aransa Gonzalez
ASA BJJ academy by dream art
Marcus Miranda Ultimate Submission Academy Pobedio Završnicom - 02:07
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-34
Završeno
Lincoln Bourne
Ohana Academy (San Antonio)
Jack Ellis Brazilian Top Team- San Antonio Pobeda po poenima - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-37
Završeno
William Cardinal
NBTC BJJ
Pobedio Završnicom - 01:12
Mason McKinney Ohana Academy (San Antonio)
Absolute Gi / Male / White / Masters & Seniors
(Day 1)
3-30
Završeno
Ian Acorn
Ohana Academy (San Antonio)
Ed Riojas Grappling Zone SA Pobedio Završnicom - 01:17
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-39
Završeno
Gabriella Perales
10th Planet San Antonio
Pobeda po poenima - 03:00
Jacob Gutierrez SBG TEXAS
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
9-36
Završeno
Lila Ruiz
Grappling Zone Association
Pobedio Završnicom - 00:54
Leia Wahnon Ohana Academy (San Antonio)
No Gi Kids / Beginner (White) / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-36
Završeno
Alondra Gonzalez
ASA BJJ academy by dream art
Wesley McGuire SBG TEXAS Pobeda po poenima - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
1-38
Završeno
Broderick Mann
Ohana Academy (San Antonio)
Pobeda po poenima - 03:00
Aurea DeChene AForce BJJ San Antonio
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
Završeno
Mason McKinney
Ohana Academy (San Antonio)
Pobeda bez borbe
William Pritchett Ohana Academy (San Antonio)
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -95 lbs
(Day 1)
8-33
Završeno
Leah Bourne
Ohana Academy (San Antonio)
Cole Cervera Ultimate Submission Academy Pobedio Završnicom - 02:31
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
9-37
Završeno
Matthew Olguin
Ohana Academy (San Antonio)
Pobeda po poenima - 03:00
Talon Hazelton BRAZILIAN TOP TEAM (USA)
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-35
Završeno
Nico Allen
Midian Jiujitsu
Pobedio Završnicom - 00:56
Jeremiah Casas Musquiz Jiu Jitsu
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
Završeno
William Pritchett
Ohana Academy (San Antonio)
Blakely Scherer Carlos Machado Jiu Jitsu Mid Cities Pobeda bez borbe
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-37
Završeno
Cash Triesch
Fighting Chance Academy
Pobedio Završnicom - 00:14
Noah Calderon Grappling Zone Association
Gi Kids / Grey / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
7-34
Završeno
Xavier Garza
Ultimate Submission Academy
Gabriel Ortiz Grappling Zone Association Pobedio Završnicom - 00:48
Gi Kids / Grey / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
3-29
Završeno
Timothy Cardinal
NBTC BJJ
Randell Valeros Ohana Academy (San Antonio) Pobeda po poenima - 03:00
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
Završeno
William Pritchett
Ohana Academy (San Antonio)
Broderick Mann Ohana Academy (San Antonio) Pobeda bez borbe