Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-18
Afgelopen
Grayson Savage
Yamasaki academy
Gewonnen via Punten - 03:00
Jude Sumner Round Table BJJ
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
9-21
Afgelopen
Kaylin Joyner
Round Table BJJ
Tin Dinh Fifty/50 Martial Arts Academy Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
11-21
Afgelopen
Chloe Labrada
Native BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:37
Lucas Friedl Kogaion Academy
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Zoe Zwanetz
Crazy 88
Gewonnen via Walkover
Charlie Glazer Foundry Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-16
Afgelopen
Drake Cutaran
Dominion BJJ
Grayson Dang 2nd Gear BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-17
Afgelopen
Eleanor Dillbary
Native BJJ
Johny Suldbayar Chantilly Mma Academy Gewonnen via Overgave - 01:46
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-19
Afgelopen
Austin Otgondavaa
Chantilly Mma Academy
Charlie Broach Embrace Martial Arts Gewonnen via Overgave - 01:26
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-17
Afgelopen
J Letteney
Fifty/50 Martial Arts Academy
Gewonnen via Punten - 03:00
Kylie Orsinger Yamasaki academy
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-15
Afgelopen
Penny Watterson
Yamasaki academy
Kolbe Frelk Yamasaki academy Gewonnen via Overgave - 01:39
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-18
Afgelopen
Aleksandr Karbanovich
Brazilian Top Team Boston
Gewonnen via Overgave - 01:09
Emmett Stacy One Spirit MA - Pedro Sauer
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
12-16
Afgelopen
Abdul Samim
Foundry Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 03:00
William Frelk Yamasaki academy
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2-16
Afgelopen
Stevie Sisneros
Testudo BJJ
Drew Cutaran Dominion BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-16
Afgelopen
Mason Glazer
Foundry Jiu Jitsu Academy
Luke Chen Big Brothers Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
9-23
Afgelopen
Bodie Branham
Round Table BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:43
Alyssa Fraser Double Phoenix Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
10-16
Afgelopen
K Letteney
Fifty/50 Martial Arts Academy
Gewonnen via Overgave - 01:33
Sawyer Hann Round Table BJJ
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
1-11
Afgelopen
Arlo Reichert
Fairfax Jiu Jitsu
James Dickey Big Brothers Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-20
Afgelopen
Jude Sumner
Round Table BJJ
Frank Kabisch Testudo BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -65 lbs
(Day 1)
11-25
Afgelopen
Zafar Mirazizov
Crazy 88
Jayleen Ortiz Capital MMA Team Takoma Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-18
Afgelopen
Julian Albrecht
Native BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:18
Samuel Ray Abmar Barbosa
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
4-17
Afgelopen
James Duffy
Abmar Barbosa
Kenzo Littlejohn Crazy 88 Gewonnen via Overgave
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
1-10
Afgelopen
Leo James
Vicente Jr Team
Zoe Zwanetz Crazy 88 Gewonnen via Punten - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
5-17
Afgelopen
Nathan Luskin
Crazy 88
Gewonnen via Punten - 03:00
Penelope Jasper Caio Terra Academy Alexandria
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -145 lbs
(Day 1)
12-17
Afgelopen
Liam Ellis
Crazy 88
Gewonnen via Overgave - 00:30
Roman BURKOVSKY Chantilly Mma Academy
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-9
Afgelopen
Avery Vaughan
Capital MMA & Elite Fitness
Kohen Townsend Crazy 88 Gewonnen via Overgave
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Naomi Dillbary
Native BJJ
Lars Spooner Yamasaki academy Gewonnen via Walkover
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-10
Afgelopen
Felix BURKOVSKY
Chantilly Mma Academy
Gewonnen via Punten
Selah Bushue Round Table BJJ
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-21
Afgelopen
Charlie Broach
Embrace Martial Arts
Gewonnen via Overgave - 03:00
Ian Gilbride Foundry Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-19
Afgelopen
Daemon Smith
Fifty/50 Martial Arts Academy
Gewonnen via Overgave - 01:31
Eleanor Dillbary Native BJJ
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
2-17
Afgelopen
Elsa Sandness
Chantilly Mma Academy
Eva Ion Native BJJ Gewonnen via Punten
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
Afgelopen
Kalani Chong
Capital MMA & Elite Fitness
Gewonnen via Walkover
Mekere Nebiat Yamasaki academy
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
7-19
Afgelopen
Rafael Franco
The Lab Martial Arts
Alek Lievestro Testudo BJJ Gewonnen via Punten - 02:59
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
3-11
Afgelopen
Kimber Orsinger
Yamasaki academy
Gewonnen via Punten
Jacob Crabb Caio Terra Academy Alexandria