Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -65 lbs
(Day 1)
2-12
Ferdig
Vance Barach
Gracie Barra Lake Charles
Seier på submission - 03:00
Kaylee DeLong Gladiators Academy of Lafayette
Absolute Gi / Female / Blue / Adult
(Day 1)
5-19
Ferdig
Kennedy Franklin
Gracie Barra Lake Charles
Seier med poeng - 05:00
Brooklynn Wheat Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -115 lbs
(Day 1)
3-17
Ferdig
Seth Holton
Team Jucao South
Gary Stall III Gracie United Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -75 lbs
(Day 1)
4-17
Ferdig
Wesley Hyatt
Team Jucao South
Bryce Granger Gracie Barra Lake Charles Seier på submission - 00:56
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -95 lbs
(Day 1)
1-13
Ferdig
Jules Deshotels
Gladiators Academy of Lafayette
Seier på submission - 01:29
Cameron Reed
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -75 lbs
(Day 1)
4-18
Ferdig
Alyson Davis
Gracie Barra Lake Charles
Seier på submission - 01:41
Wesley Hyatt Team Jucao South
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -115 lbs
(Day 1)
3-18
Ferdig
Aiden Granger
Gracie Barra Lake Charles
Seier på submission - 01:06
Draven Dixon Team Jucao South
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -105 lbs
(Day 1)
2-13
Ferdig
Ian Alcantara
Gracie Barra Lake Charles
Seier på submission - 01:16
Kennedi Chance Gladiators Academy of Lafayette
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -95 lbs
(Day 1)
1-14
Ferdig
Cali Wheat
Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Allan Soto Gracie Barra Katy Seier på submission - 00:17
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -115 lbs
(Day 1)
3-19
Ferdig
Gary Stall III
Gracie United
Seier med poeng - 03:00
Audrey Matte Gracie Barra Lake Charles
Gi Kids / Grey / 15 - 17 years (Male) / Over 146 lbs
(Day 1)
5-17
Ferdig
JC Norris
John Blunschi Representative of Kron Gracie jiu-jitsu
Seier med poeng - 05:00
Russell Adams Gladiators Academy of Lafayette
Absolute Gi / Male / Brown / Adult
(Day 1)
1-17
Ferdig
Tyler Scalisi
Olympic Brazilian Jiu Jitsu
Joshua Davila Gracie United Seier med poeng - 05:00
Gi Kids / Green / 15 - 17 years (Female) / -145 lbs
(Day 1)
4-21
Ferdig
Kassidy Walsh
Gracie United
Seier på submission - 01:15
Sydney Walpole Louisiana Judo Club
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
2-16
Ferdig
Dillon Fraley
John Blunschi Representative of Kron Gracie jiu-jitsu
Seier på submission - 02:41
Justin Mead Gladiators Academy of Lafayette
Absolute Gi / Male / Blue / Masters & Seniors
(Day 1)
4-23
Ferdig
Mike White
Gracie Barra Lake Charles
Seier på submission - 03:24
Brian-Sean Early
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -115 lbs
(Day 1)
3-20
Ferdig
Seth Holton
Team Jucao South
Draven Dixon Team Jucao South Seier med poeng - 03:00
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -105 lbs
(Day 1)
2-14
Ferdig
Ian Alcantara
Gracie Barra Lake Charles
Seier på submission - 03:00
Harper Labbe Gracie Barra Lake Charles
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-19
Ferdig
Johnathon Daigle
GUERRILLA JIU-JITSU
Seier på submission - 03:44
Adam Osbon GRACIE BARRA (USA)
No Gi Kids / Beginner / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
5-22
Ferdig
Jack Gillich
Team Jucao South
Seier med poeng - 03:00
Charli Kliebert Gracie United
Gi Kids / Green / 15 - 17 years (Female) / -145 lbs
(Day 1)
4-20
Ferdig
Kassidy Walsh
Gracie United
Brooklynn Wheat Lake Area Brazilian Jiu Jitsu Seier på submission - 01:32
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -115 lbs
(Day 1)
3-21
Ferdig
Aiden Granger
Gracie Barra Lake Charles
Seier med poeng - 03:00
Audrey Matte Gracie Barra Lake Charles
Absolute Gi / Male / Purple / Adult
(Day 1)
2-17
Ferdig
Samuel Kelly
W4R training center
Shannon Biggs BJJ Revolution Team Seier på submission - 03:13
Absolute Gi / Male / White / Adult
(Day 1)
1-20
Ferdig
Jesse McDavitt
Matthew Labat Gracie Barra Texas Seier med poeng - 05:00
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -75 lbs
(Day 1)
4-19
Ferdig
Bryce Granger
Gracie Barra Lake Charles
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Reece Campbell Gracie Barra Lake Charles
Gi Kids / Grey / 10 - 12 years / -105 lbs
(Day 1)
2-15
Ferdig
Kennedi Chance
Gladiators Academy of Lafayette
Harper Labbe Gracie Barra Lake Charles Seier med poeng - 01:21
Gi Kids / Grey / 15 - 17 years (Male) / Over 146 lbs
(Day 1)
5-18
Ferdig
Kaden Dorr
Carlos Machado/Epic Martial Arts
Seier på submission
Russell Adams Gladiators Academy of Lafayette
Absolute Gi / Male / Blue / Adult
(Day 1)
3-22
Ferdig
Austin Flowers
Matthew Tregle Team Hopkins Seier på submission - 02:35
Gi Kids / Green / 15 - 17 years (Female) / -145 lbs
(Day 1)
4-22
Ferdig
Brooklynn Wheat
Lake Area Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:10
Sydney Walpole Louisiana Judo Club
No Gi Kids / Beginner / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
Ferdig
Leah Borden
Pablo Silva - PSBJJ ZR Team
Seier på Walkover
Caleb Aguon Elite MMA Kingwood
No Gi Kids / Beginner / 6 - 7 years / -45 lbs
(Day 1)
Ferdig
Leah Borden
Pablo Silva - PSBJJ ZR Team
Seier på Walkover
Caleb Aguon Elite MMA Kingwood
Absolute Gi / Male / Brown / Adult
(Day 1)
1-18
Ferdig
Alex Lane
Pablo Silva BJJ - ZR Team
Seier på submission - 03:15
Roman Pizzolato Empire MMA and Self-defense
Absolute Gi / Female / Blue / Adult
(Day 1)
5-20
Ferdig
Kennedy Franklin
Gracie Barra Lake Charles
Seier på submission - 01:22
Kenzie Landry Bam Bam Martial Arts