Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-15
Gotowy
Abi Davis
RuffHouse Columbus
Joshua Davis RuffHouse Columbus Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-7
Gotowy
Vantz Steiner
Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Aven Brann Grove City Brazilian Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-13
Gotowy
Caleb Mack
Team Chitwood
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Makayla Reed RuffHouse Columbus
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
8-13
Gotowy
Kaiden McGrath
Grove City Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Cassandra Garcia Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-15
Gotowy
Roman Gonska
Super System BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Kanin Hutton Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
7-13
Gotowy
Eden Davis
RuffHouse Columbus
Skyler Price TRIUMPH BRAZILIAN JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-13
Gotowy
Grayson Starling
Team Chitwood
Wygrana na punkty - 03:00
Will Watson Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-12
Gotowy
Max Kasza
Roundtown Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Dane Symsick Team Chitwood Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-12
Gotowy
Samuel Smith
Gracie Ohio
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Sofia Reece An Independent Competitor
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-12
Gotowy
Kimber Burch
Grove City Brazilian Jiu Jitsu Academy
Raylan Thompson Rockhouse Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-16
Gotowy
Paxton Albrecht
Team Chitwood
Wygrana na punkty - 03:00
Mason Morgan Immortal Martial Arts Center
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-14
Gotowy
Annah Reisinger
Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio
Landen McKee Team Chitwood Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
8-14
Gotowy
Kaiden McGrath
Grove City Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Cassandra Garcia Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
7-14
Gotowy
Parker Phelps
Queen City Grappling Club
Derek McDonough Team Chitwood Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-13
Gotowy
Kyra Vera
Queen City Grappling Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Reagan Green
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-9
Gotowy
Aven Brann
Grove City Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Uriah Edwards Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-13
Gotowy
Aeson Phelps
Queen City Grappling Club
Benjamin Davisson Team Chitwood Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-14
Gotowy
Greyson Maynard
Rockhouse Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Zoey Balsimo Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-15
Gotowy
Tristan Aldridge
ONE Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Makayla Reed RuffHouse Columbus
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
2-19
Gotowy
Sirius Colon
ONE Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
London SHARP Roundtown Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
8-15
Gotowy
Kaylee Vera
Queen City Grappling Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Ryan Winter Triumph BJJ
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-16
Gotowy
Caleb Mack
Team Chitwood
Annah Reisinger Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
7-15
Gotowy
Grant Davisson
Team Chitwood
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Jasmine LaGrasse Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-14
Gotowy
Dane Symsick
Team Chitwood
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Hudson Sigman Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-16
Gotowy
Harper Skaggs
Triple Threat BJJ
Roman Gonska Super System BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-14
Gotowy
Isaac Daft
Super System BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Raylan Thompson Rockhouse Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
6-16
Gotowy
Royce Brode
Team Chitwood
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Harley Campbell Gracie Allegiance Ohio
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-15
Gotowy
Benjamin Davisson
Team Chitwood
Wygrana na punkty - 03:00
Evelyn Clevenger PA Combat Sports
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
8-16
Gotowy
Isaac Purtee
Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio
Katherine Garcia Ronin Training Center/ GFT-Ohio Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-17
Gotowy
Mason Morgan
Immortal Martial Arts Center
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
McKenna Stewart Gracie Allegiance Ohio
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
6-17
Gotowy
Maggie Moorman
Triumph BJJ
Wyatt Bunnell Team Chitwood Wygrana na punkty - 03:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-17
Gotowy
Makayla Reed
RuffHouse Columbus
Landen McKee Team Chitwood Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26