Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-15
Färdig
Abi Davis
RuffHouse Columbus
Joshua Davis RuffHouse Columbus Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-7
Färdig
Vantz Steiner
Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio
Vann på Submission - 01:36
Aven Brann Grove City Brazilian Jiu Jitsu Academy
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-13
Färdig
Caleb Mack
Team Chitwood
Vann på Submission - 01:06
Makayla Reed RuffHouse Columbus
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
8-13
Färdig
Kaiden McGrath
Grove City Brazilian Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 01:07
Cassandra Garcia Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-15
Färdig
Roman Gonska
Super System BJJ
Vann på poäng - 03:00
Kanin Hutton Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
7-13
Färdig
Eden Davis
RuffHouse Columbus
Skyler Price TRIUMPH BRAZILIAN JIU-JITSU Vann på Submission - 03:00
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-13
Färdig
Grayson Starling
Team Chitwood
Vann på poäng - 03:00
Will Watson Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-12
Färdig
Max Kasza
Roundtown Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Dane Symsick Team Chitwood Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -75 lbs
(Day 1)
8-12
Färdig
Samuel Smith
Gracie Ohio
Vann på Submission - 00:27
Sofia Reece An Independent Competitor
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-12
Färdig
Kimber Burch
Grove City Brazilian Jiu Jitsu Academy
Raylan Thompson Rockhouse Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-16
Färdig
Paxton Albrecht
Team Chitwood
Vann på poäng - 03:00
Mason Morgan Immortal Martial Arts Center
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-14
Färdig
Annah Reisinger
Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio
Landen McKee Team Chitwood Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -95 lbs
(Day 1)
8-14
Färdig
Kaiden McGrath
Grove City Brazilian Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 03:00
Cassandra Garcia Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
7-14
Färdig
Parker Phelps
Queen City Grappling Club
Derek McDonough Team Chitwood Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -55 lbs
(Day 1)
5-13
Färdig
Kyra Vera
Queen City Grappling Club
Vann på Submission - 01:27
Reagan Green
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-9
Färdig
Aven Brann
Grove City Brazilian Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 03:00
Uriah Edwards Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-13
Färdig
Aeson Phelps
Queen City Grappling Club
Benjamin Davisson Team Chitwood Vann på Submission - 02:47
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -55 lbs
(Day 1)
6-14
Färdig
Greyson Maynard
Rockhouse Jiu Jitsu
Vann på domslut - 03:00
Zoey Balsimo Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-15
Färdig
Tristan Aldridge
ONE Academy
Vann på Submission - 00:58
Makayla Reed RuffHouse Columbus
Gi Kids / White / 14 - 15 years (Male) / -145 lbs
(Day 1)
2-19
Färdig
Sirius Colon
ONE Academy
Vann på Submission - 01:48
London SHARP Roundtown Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
8-15
Färdig
Kaylee Vera
Queen City Grappling Club
Vann på Submission - 01:30
Ryan Winter Triumph BJJ
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-16
Färdig
Caleb Mack
Team Chitwood
Annah Reisinger Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
7-15
Färdig
Grant Davisson
Team Chitwood
Vann på Submission - 01:41
Jasmine LaGrasse Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-14
Färdig
Dane Symsick
Team Chitwood
Vann på Submission - 00:29
Hudson Sigman Ronin Training Center/ GFT-Ohio
Gi Kids / Grey / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
5-16
Färdig
Harper Skaggs
Triple Threat BJJ
Roman Gonska Super System BJJ Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / Grey / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
3-14
Färdig
Isaac Daft
Super System BJJ
Vann på Submission - 02:40
Raylan Thompson Rockhouse Jiu Jitsu
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
6-16
Färdig
Royce Brode
Team Chitwood
Vann på Submission - 00:37
Harley Campbell Gracie Allegiance Ohio
Gi Kids / White / 6 - 7 years / -65 lbs
(Day 1)
4-15
Färdig
Benjamin Davisson
Team Chitwood
Vann på poäng - 03:00
Evelyn Clevenger PA Combat Sports
Gi Kids / Grey / 10 - 11 years / -75 lbs
(Day 1)
8-16
Färdig
Isaac Purtee
Monster Brazilian Jiu Jitsu Ohio
Katherine Garcia Ronin Training Center/ GFT-Ohio Vann på Submission - 02:32
Gi Kids / White / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
2-17
Färdig
Mason Morgan
Immortal Martial Arts Center
Vann på Submission - 02:57
McKenna Stewart Gracie Allegiance Ohio
Gi Kids / White / 10 - 11 years / -95 lbs
(Day 1)
6-17
Färdig
Maggie Moorman
Triumph BJJ
Wyatt Bunnell Team Chitwood Vann på poäng - 03:00
Gi Kids / White / 12 - 13 years / -125 lbs
(Day 1)
1-17
Färdig
Makayla Reed
RuffHouse Columbus
Landen McKee Team Chitwood Vann på Submission - 00:26