Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
4-68
Završeno
Patrick Melvin
Bart Nowakowski McCune's martial arts Pobedio Završnicom - 03:12
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
1-67
Završeno
Nick Wallace
Next Edge Academy
Pobedio Odlukom - 05:00
Beau Dupre Gorilla Combat
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
9-76
Završeno
Tyler Hays
Spartan Martial Arts
Pobedio Završnicom - 01:57
Nicholas Boshears Tracks BJJ
Gi Adult / Female / White / Adult / -125 lbs
(Day 1)
2-58
Završeno
Elisa Zitlalt
Burnsville Martial Arts Academy
Nikki Dalbec Apex Jiu-Jitsu - Duluth Pobedio Završnicom - 00:35
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-69
Završeno
Kapri Harnisch
Zimmerman’s Freestyle Martial Arts
Lukas Hopkins The Academy Elk River Pobeda po poenima - 03:00
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-75
Završeno
Thomas Luichinger III
The Academy Eden Prairie
Pobedio Završnicom - 04:28
Carlos Diaz
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-69
Završeno
Tom Lazorik
The Cellar Gym
Pobedio Završnicom - 04:04
Israel Musa Akagi Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-73
Završeno
Scott Thomas
The Academy Elk River
Pobedio Završnicom - 01:37
Tim Arndt GFTEAM
Gi Adult / Male / Blue / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
3-75
Završeno
Mark Esch
Alliance MN
Pobedio Odlukom - 05:00
Charles Neely Spartan Martial Arts
Gi Adult / Female / White / Adult / -125 lbs
(Day 1)
2-59
Završeno
Jenny Brudwick
Headquarters Martial Arts (HQ MARTIAL ARTS)
Pobedio Završnicom - 04:30
Charity Buhler Ronin Fitness
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
9-77
Završeno
Devon Hall
GF Team
Kyle Rheaume Great Lakes Combatives Pobedio Završnicom - 01:17
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
1-73
Završeno
Jorge Salinas Santos Jr
Alliance River City BJJ
Pobedio Odlukom - 05:00
Connor Almasi The Academy Eden Prairie
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
4-69
Završeno
Henry Hernandez
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:38
Louis Newstrom The Academy MN
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
10-64
Završeno
Stella Ehman
McCune's martial arts
Pobedio Završnicom - 02:19
Liam Terronez Minnesota Top Team
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-70
Završeno
Ethan England
The Academy Eden Prairie
AllenMichael Mickey Southside Brazilian Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 04:24
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-66
Završeno
Amelia Camacho
Burnsville Martial Arts Academy
Sadie Sepulveda Southside Brazilian Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
5-67
Završeno
Van Nguyen
N/A - no affiliation
Jace Goodman Minnesota Top Team Pobedio Završnicom - 00:28
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-72
Završeno
Carlos Diaz
Chad Stenson Minnesota School Of Martial Arts Pobedio Završnicom - 00:28
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
9-80
Završeno
Tom Johnson
Black Arrow Martial Arts
Pobedio Završnicom - 00:29
Nicholas Boshears Tracks BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
Završeno
Samuel Witts
Rio Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
Cam Blood Tracks BJJ
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
2-64
Završeno
Pa Cha Villarreal
Elite Edge MMA
Pobedio Završnicom - 02:04
Suzanne Williams The Academy Eden Prairie
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
Završeno
Samuel Witts
Rio Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
Cam Blood Tracks BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-70
Završeno
Thomas Falk
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:52
Greg Ahlberg The Academy MN
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-67
Završeno
Lukas Hopkins
The Academy Elk River
Pobeda po poenima - 03:00
Stanley Bjork United Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
4-70
Završeno
Dan Miller
Freya's Brazilian Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Justin Haines The Academy Elk River
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-71
Završeno
Jesse Williams
Minnesota School Of Martial Arts
Tom Lazorik The Cellar Gym Pobeda po poenima - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
9-87
Završeno
Noah LaBlanc
Alliance St. Croix
Zachery Bell American Top Team - Savage, MN Pobedio Završnicom - 01:22
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-70
Završeno
Amelia Camacho
Burnsville Martial Arts Academy
Pobedio Odlukom - 03:00
Kapri Harnisch Zimmerman’s Freestyle Martial Arts
Gi Adult / Male / Blue / Senior (40+) / -200 lbs
(Day 1)
5-73
Završeno
Dan Myhra
Spartan Martial Arts
Pobedio Završnicom - 03:12
Lauri Kahonen Minnesota School Of Martial Arts
Gi Adult / Female / White / Adult / -125 lbs
(Day 1)
2-60
Završeno
Elisa Zitlalt
Burnsville Martial Arts Academy
Charity Buhler Ronin Fitness Pobedio Završnicom - 03:21
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
7-76
Završeno
Roberto Tapia
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Adam Lor Alliance River City BJJ
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
9-79
Završeno
Tyler Hays
Spartan Martial Arts
Devon Hall GF Team Pobedio Završnicom - 04:15