Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi Adult / Male / White / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
4-68
Ferdig
Patrick Melvin
Bart Nowakowski McCune's martial arts Seier på submission - 03:12
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
1-67
Ferdig
Nick Wallace
Next Edge Academy
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Beau Dupre Gorilla Combat
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
9-76
Ferdig
Tyler Hays
Spartan Martial Arts
Seier på submission - 01:57
Nicholas Boshears Tracks BJJ
Gi Adult / Female / White / Adult / -125 lbs
(Day 1)
2-58
Ferdig
Elisa Zitlalt
Burnsville Martial Arts Academy
Nikki Dalbec Apex Jiu-Jitsu - Duluth Seier på submission - 00:35
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-69
Ferdig
Kapri Harnisch
Zimmerman’s Freestyle Martial Arts
Lukas Hopkins The Academy Elk River Seier med poeng - 03:00
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-75
Ferdig
Thomas Luichinger III
The Academy Eden Prairie
Seier på submission - 04:28
Carlos Diaz
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-69
Ferdig
Tom Lazorik
The Cellar Gym
Seier på submission - 04:04
Israel Musa Akagi Jiu-Jitsu
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-73
Ferdig
Scott Thomas
The Academy Elk River
Seier på submission - 01:37
Tim Arndt GFTEAM
Gi Adult / Male / Blue / Senior (40+) / -185 lbs
(Day 1)
3-75
Ferdig
Mark Esch
Alliance MN
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Charles Neely Spartan Martial Arts
Gi Adult / Female / White / Adult / -125 lbs
(Day 1)
2-59
Ferdig
Jenny Brudwick
Headquarters Martial Arts (HQ MARTIAL ARTS)
Seier på submission - 04:30
Charity Buhler Ronin Fitness
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
9-77
Ferdig
Devon Hall
GF Team
Kyle Rheaume Great Lakes Combatives Seier på submission - 01:17
Gi Adult / Male / White / Adult / -230 lbs
(Day 1)
1-73
Ferdig
Jorge Salinas Santos Jr
Alliance River City BJJ
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Connor Almasi The Academy Eden Prairie
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
4-69
Ferdig
Henry Hernandez
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:38
Louis Newstrom The Academy MN
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 10 - 11 years / -105 lbs
(Day 1)
10-64
Ferdig
Stella Ehman
McCune's martial arts
Seier på submission - 02:19
Liam Terronez Minnesota Top Team
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-70
Ferdig
Ethan England
The Academy Eden Prairie
AllenMichael Mickey Southside Brazilian Jiu-Jitsu Seier på submission - 04:24
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-66
Ferdig
Amelia Camacho
Burnsville Martial Arts Academy
Sadie Sepulveda Southside Brazilian Jiu-Jitsu Seier med poeng - 03:00
No Gi Kids / Beginner (White) / 16 - 17 years (Male) / -155 lbs
(Day 1)
5-67
Ferdig
Van Nguyen
N/A - no affiliation
Jace Goodman Minnesota Top Team Seier på submission - 00:28
Gi Adult / Male / Blue / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
7-72
Ferdig
Carlos Diaz
Chad Stenson Minnesota School Of Martial Arts Seier på submission - 00:28
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
9-80
Ferdig
Tom Johnson
Black Arrow Martial Arts
Seier på submission - 00:29
Nicholas Boshears Tracks BJJ
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
Ferdig
Samuel Witts
Rio Jiu Jitsu
Seier på Walkover
Cam Blood Tracks BJJ
Gi Adult / Female / White / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
2-64
Ferdig
Pa Cha Villarreal
Elite Edge MMA
Seier på submission - 02:04
Suzanne Williams The Academy Eden Prairie
No Gi Kids / Intermediate (Grey) / 14 - 15 years (Male) / -125 lbs
(Day 1)
Ferdig
Samuel Witts
Rio Jiu Jitsu
Seier på Walkover
Cam Blood Tracks BJJ
Gi Adult / Male / Blue / Adult / -185 lbs
(Day 1)
3-70
Ferdig
Thomas Falk
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Seier på submission - 03:52
Greg Ahlberg The Academy MN
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-67
Ferdig
Lukas Hopkins
The Academy Elk River
Seier med poeng - 03:00
Stanley Bjork United Jiu Jitsu
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -170 lbs
(Day 1)
4-70
Ferdig
Dan Miller
Freya's Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Justin Haines The Academy Elk River
Gi Adult / Male / White / Adult / -170 lbs
(Day 1)
8-71
Ferdig
Jesse Williams
Minnesota School Of Martial Arts
Tom Lazorik The Cellar Gym Seier med poeng - 05:00
Gi Adult / Male / White / Adult / -200 lbs
(Day 1)
9-87
Ferdig
Noah LaBlanc
Alliance St. Croix
Zachery Bell American Top Team - Savage, MN Seier på submission - 01:22
No Gi Kids / Beginner (White) / 8 - 9 years / -65 lbs
(Day 1)
6-70
Ferdig
Amelia Camacho
Burnsville Martial Arts Academy
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Kapri Harnisch Zimmerman’s Freestyle Martial Arts
Gi Adult / Male / Blue / Senior (40+) / -200 lbs
(Day 1)
5-73
Ferdig
Dan Myhra
Spartan Martial Arts
Seier på submission - 03:12
Lauri Kahonen Minnesota School Of Martial Arts
Gi Adult / Female / White / Adult / -125 lbs
(Day 1)
2-60
Ferdig
Elisa Zitlalt
Burnsville Martial Arts Academy
Charity Buhler Ronin Fitness Seier på submission - 03:21
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / -145 lbs
(Day 1)
7-76
Ferdig
Roberto Tapia
Southside Brazilian Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Adam Lor Alliance River City BJJ
Gi Adult / Male / White / Master (30+) / Over 230 lbs
(Day 1)
9-79
Ferdig
Tyler Hays
Spartan Martial Arts
Devon Hall GF Team Seier på submission - 04:15